Stół Re-Norm MUUTO różne warianty
Opis
Stół Re-Norm MUUTO różne warianty
The Re-norm Table na nowo wyobraża sobie sposób, w jaki się spotykamy, gromadzimy i łączymy — wprowadzając nowe poczucie normalności do codziennych chwil. Jego rzeźbiarska forma płynnie przechodzi między miejscami, oferując zarówno intymność, jak i otwartościę. Dzięki sylwetce przypominającej żagiel i bokom o różnej długości film odchodzi od sztywnych formatów, by zachęcić do bardziej płynnego i inkluzywnego doświadczenia. Wykonany z drewna FSC™ (FSC-C028824), jego szczera materialność i cicho ekspresyjne detale stawiają wyzwanie konwencjonalnemu designowi stołów, jednocześnie pozostając intuicyjnie atrakcyjnym i ciepłym.
| Materiał bazowy: | Lakowana okładzina dębowa |
| Materiały stołowe: | Lakierowana orzechowa okładzina |
| Materiał krawędzi stołu: | Sklejka |
| Kolor krawędzi blatu stołu: | Sklejka |
| SKU: | 44014 |
| Długość: | 130 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Szerokość: | 120 cm |
Blat stołu i nogi wykonane są ze sklejki i wykończone fornirem dębowym, fornirem włoskim lub malowanym fornirem jesionowym, wszystko pokryte lakierem na bazie wody. Odsłonięte krawędzie sklejki i detale bulnose są bejcowane, aby pasowały do blatu stołu. Ponieważ dąb i orzech włoski są naturalnymi materiałami, mogą występować drobne różnice kolorystyczne. Stół zawiera stalowy uchwyt proszkowy oraz regulowane plastikowe proszki. Stół wykonany jest z drewna certyfikowanego FSC™ (FSC-C028824) i produkowany bez celowego dodawania PFAS.
Lakierowany dąb z fornirową odziarzą to tradycyjnie skandynawski materiał o trwałych właściwościach odpornych na czynniki takie jak woda i grzyby, a także o wysokiej wytrzymałości, co nadaje mu długotrwałe właściwości odpowiednie do mebli.
Sklejka to wytrzymały, cienki materiał drewniany, powstający poprzez tłoczenie lub sklejanie wielu warstw drewna.
Dane techniczne
| Wymiary | szerokość 90 cm, długość 220 cm, wysokość 73 cm |
| Materiał | Drewno |





