Lampa stołowa PH 3/2 LOUIS POULSEN różne warianty

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: około 21-42 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 4 660,21 zł

Cena regularna: 5 899,00 zł

4660.21
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 899,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: Louis Poulsen
Kod produktu: PH 3/2
Pin It

1px Opis

LOUIS POULSEN lampa stołowa PH 3/2 różne warianty 

Lampa stołowa PH 3/2 to synonim fenomenu duńskiego wzornictwa. Należy do, liczącej 30 modeli, serii lamp z trzyczęściowym kloszem. Tym samym Poul Henningsen stworzył nie tylko lampę ale system znany na całym świecie. Zaprojektowana przez mistrza Poul'a Henningsena, do dziś jest obiektem pożądania koneserów designu, zaznaczając swój status poprzez obecność w muzeach designu, ekskluzywnych hotelach i świadomych domach na całym świecie. 

Oprawa PH 3/2 zapewnia komfortowe, nieoślepiające światło, modelowane w oparciu o zasadę odblaskowego systemu trójwarstwowych kloszy z których jeden kieruje większość światła w dół, drugi emituje światło boczne skierowane na zewnątrz klosza oraz w kierunku jego rdzenia emitującego delikatny blask w wyniku odbicia. 

Białe klosze ze szkła opalowego łagodzą wygląd lampy i oświetlają jej otoczenie doskonałym, harmonijnym i pozbawionym olśnień światłem. Klosze wykonane są z dmuchanego ustnie, trójwarstwowego szkła, które jest błyszczące z zewnątrz a od spodu jest piaskowane matowo. W efekcie światło, które powstaje jest równomiernie rozprowadzane. Oprawka lampy dostępna jest w 3 wersjach: mosiądz, chrom, czarny. 

Lampa PH 3/2 dostępna jest również jako lampa wisząca, ścienna oraz żyrandol. 

 

 

 

Materiał:

klosz: białe, opalowe szkło; podstawa: metalizowany

 

 

 

Wymiary:

  • średnica: 15,5 cm
  • wysokość: 47,2 cm

 

 

 

Parametry techniczne:

  • przewód: plastikowy o dł. 210 cm 
  • stopień ochrony: IP20, ochrona przeciwporażeniowa II bez uziemienia
  • źródło światła: E14 max 40W (brak w zestawie); włącznik na przewodzie

 

 

 

Sposób czyszczenia:

Czyścić miękką, suchą szmatką. Zawsze wyłączaj zasilanie elektryczne przed czyszczeniem

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

pobierz TUTAJ

1px Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

1px Produkty powiązane

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl