Żarówka LED 50cm S14s szkło mleczne ZANGRA
Opis
Żarówka LED 50 cm - szkło mleczne ZANGRA
Żarówka w kształcie tuby zapewnia miękki, ciepły blask, dlatego często stosowana jest jako oświetlenie lustra.
| Kod | lightbulb.073.02.050 |
| Materiał | Szkło |
| Długość całkowita | 50 cm |
| Średnica | Ø 3 cm |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | s14d |
| Typ żarówki | LED s14d 50 cm |
| Moc | 4,8 W |
| Lumen | 470 |
| Kelvin | 2700 K |
| Napięcie | AC 230 V |
| Znaki bezpieczeństwa | IP20 |
| Ściemnialna | nie |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość obwodów | 100000 on/off |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna lub sufitowa |





