Gablota Carved Woood różne warianty
Opis
Gablota Carved Woood różne warianty
Szukasz wyjątkowego i stylowego sposobu na przechowywanie rzeczy i utrzymanie porządku w domu? W takim razie seria Carved storage od WOOOD to coś dla Ciebie! Ta piękna seria charakteryzuje się graficzną stolarką w drzwiach szafek, inspirowaną orientalnym stolarstwem. Dzięki temu projekty są nie tylko artystyczne i oryginalne, ale także praktyczne i efektywne!
Rzeźbiona szafa dwudrzwiowa ma wysokość 200 cm, szerokość 90 cm i głębokość 37 cm. Na górze znajduje się pięć przestronnych otwartych przegródek na widok najpiękniejszych dodatków. Cztery górne przedziały mają szerokość ponad 42 cm, dolna ma szerokość 86 cm. Wszystkie przedziały mają 37 cm wysokości i 35 cm głębokości. Każda półka ma nośność do 10 kg, gdy jest równomiernie rozłożona. Dwa dolne drzwi mają wysokość 66 cm i szerokość 45 cm. Za tymi drzwiami znajdują się dwa przestronne schowki, każdy o wysokości 32,5 cm. Stylowo zaprojektowane nogi mają 15 cm wysokości.
Drzwi Organic wykonane są z mgloszarego, certyfikowanego FSC drewna mango. Ten interesujący projekt nadaje drzwiom piękny efekt 3D, a miękkie, mgliste kolory tworzą poczucie jedności. Drewno mango słynie ze zrównoważonego wzrostu i długotrwałej trwałości. Drewno mango charakteryzuje się także wyraźnie widocznym słojem, ciemnymi liniami i sękami. Te cechy czynią każdy przedmiot z drewna mango wyjątkowym. Drewno mango jest bardzo wytrzymałe i jedno z twardszych gatunków, więc przedmiot z drewna mango jest mniej narażony na uszkodzenia.
Korpus Carved Organic wykonany jest z sosny o średnicy 15 mm z certyfikatem FSC i wykończeniem szlifowanym. To wykończenie nadaje meblom bardzo gładki i schludny wygląd. Przedmiot jest pokolorowany w odcieniu mgiełowej szarości. Wnętrze wykonane jest z kartonu wiórowego w kolorze mgły, tył z HDF o tym samym kolorze mgły.
Konserwacja
Meble wykonane z drewna mango i impregnowanej sosny są łatwe w utrzymaniu. Możesz łatwo utrzymać je wolne od kurzu i plam, używając lekko wilgotnej, czystej ściereczki. Aby uniknąć kółek i plam w drewnie, zaleca się natychmiastowe osuszenie wilgotnych miejsc. Seria Carved nadaje się wyłącznie do użytku wewnętrznego.
Stabilne i bezpieczne użycie
Do szafek wyższych niż 50 cm zalecamy szczególną uwagę na montaż ścienny. Montaż zabezpieczenia zapobiega upadkom i zapobiega przewróceniu się szafki.
| Liczba drzwi | 2 |
|---|---|
| Liczba szuflad | 0 |
| Liczba półek | 6 |
| System drzwi | Drzwi obrotowe |
| FSC | Nie |
| Uchwyty | Nie |
| Włącznie z tylnym panelem | Tak |
| Włącznie z półkami | Tak |
| Punkt przepuszczania kabla | Nie |
| System gablonowy | Deels open, deels dichte kast |
| Kolor | mgła |
| Maksymalna ładowność | 10 kg |
| Wymagany montaż | Tak |
| Wysokość półek regulowana | Nie |
| Pręt | Nie |
| Miękkie zamknięcie | Nie |
| Wymiary | 200x90x37 cm |
|---|---|
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 37 cm |
| Waga | 75 kg |
| Volumy | 0,9030 m3 |
| Wysokość nóg | 15 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Materiał ramy | Grenen |
| Materiał nóg | Metaal |
Dane techniczne
| Wymiary | 202x111x55cm |





