Gablota Exhibit display case metal Woood różne warianty
Opis
Gablota Exhibit display case metal Woood różne warianty
Metalowa gablota wystawowa Exhibit holenderskiej marki WOOOD ma własną twarz, a jednocześnie nowoczesny wygląd. Taka szafka nigdy nie nudzi i można ją używać w wielu miejscach. Jako gablotę w kuchni lub jadalni. Albo jako szafa do przechowywania i ekspozycji w salonie, ale wystawa świetnie wyglądałaby także w biurze lub dużej sali.
Wystawa to gablota z czarnego żelaza o matowym wyglądzie. Drzwi wykonane są z czarnego metalu z hartowanym szkłem i mają obfite, wydłużone klamki. Wnętrze szafki ma 4 półki na całej szerokości szafki. Odległość między półkami wynosi 29-31 cm. Nogi mają wysokość 3,5 cm.
Ta szafka jest dostarczana jako zestaw z jasną instrukcją montażu.
| Seria | Wystawa |
|---|---|
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba szuflad | 0 |
| Liczba półek | 4 |
| System drzwi | Drzwi obrotowe |
| FSC | Nie |
| Uchwyty | Tak |
| Włącznie z tylnym panelem | Tak |
| Włącznie z półkami | Tak |
| Punkt przepuszczania kabla | Nie |
| System gablonowy | Zamknięta szafa |
| Kolor | black |
| Kolor bazowy | Grijs |
| Maksymalna ładowność | 20 kg |
| Wymagany montaż | Tak |
| Wysokość półek regulowana | Nie |
| Pręt | Nie |
| Miękkie zamknięcie | Nie |
| Wymiary | 173x99x45 cm |
|---|---|
| Wysokość | 173 cm |
| Szerokość | 99 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Waga | 52,5 kg |
| Volumy | 0,4600 m3 |
| Wysokość nóg | 9 cm |
| Materiał | Żelazo |
|---|---|
| Materiał ramy | Metaal |
| Materiał nóg | Metaal |
Dane techniczne
| Wymiary | 202x111x55cm |





