Gablota Gunnar showcabinet pine Woood różne warianty
Opis
Gablota Gunnar showcabinet pine Woood różne warianty
Ten solidny kredens z kolekcji WOOOD to prawdziwy efekt przyciągający wzrok! Wykonany z solidnego drewna sosnowego i matowego wykończenia, emanuje ciepłą, naturalną atmosferą. Otwarte półki są idealne, by Twoje najpiękniejsze akcesoria do domu zabłysły, a przestronne drzwiczki szafek pod spodem oferują wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie wszystkich rzeczy, które wolisz trzymać z dala od wzroku.
Ponieważ ta szafka ma dość efektowną wysoka, mając ponad dwa metry wysokości, zalecamy prawidłowe przymocowanie jej do ściany. Zapobiega to ryzyku przewrócenia się i utrzymuje wszystko na miejscu.
Przy wysokości 217 cm i szerokości 120 cm ta szafka oferuje dużo miejsca. Schowki są na tyle przestronne (116 cm szerokości i 37 cm wysokości), że można w nich wystylować różne rzeczy – od pięknych książek po stylowe dodatki. Deski mają 4 cm grubości, więc mogą unieść trochę ciężaru!
Obudowa pochodzi od dostawcy certyfikowanego przez FSC i ma elegancki wygląd z klasycznym akcentem. Szafka jest wykończona ekologicznym, wodo-bazowanym lakierem, który dobrze chroni drewno. Wystarczy przetrzeć ją lekko wilgotną szmatką i będzie wyglądać pięknie przez lata! Wskazówka: natychmiast wysusz wilgotne plamy, aby zapobiec pojawianiu się pierścieni.
| Seria | Gunnar |
|---|---|
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba szuflad | 0 |
| Liczba półek | 4 |
| System drzwi | Drzwi obrotowe |
| FSC | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Włącznie z tylnym panelem | Tak |
| Z wyłączeniem szuflad | Nie |
| Włącznie z półkami | Tak |
| Punkt przepuszczania kabla | Nie |
| System gablonowy | Otwarta szafka |
| Kolor | błoto |
| Kolor bazowy | Błoto |
| Maksymalna ładowność | 20 kg |
| Wymagany montaż | Tak |
| Obecny system wieszania | Nie |
| Wzorzec | Równina |
| Wysokość półek regulowana | Nie |
| Pręt | Nie |
| Miękkie zamknięcie | Tak |
| Wymiary | 217x120x48 cm |
|---|---|
| Wysokość | 217 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 48 cm |
| Waga | 64 kg |
| Volumy | 0,2070 m3 |
| Materiał | Sosna |
|---|---|
| Materiał ramy | Grenenhout |
| Materiał nóg | Grenenhout |
Dane techniczne
| Wymiary | 202x111x55cm |





