Gablota Xam display display case pine black Woood
Opis
Gablota Xam display display case pine black Woood
- Stylowa szafka ścienna o prostym designie - Część serii Xam - Wykonane z drewna sosnowego z certyfikatem FSC - H 155 cm x S, 100 cm x D 40 cm Stylowe, podstawowe i wysokiej jakości to cechy charakterystyczne serii Xam z kolekcji holenderskiej marki projektowania wnętrz WOOOD. Xam można rozpoznać po gładko szlifowanym drewnie sosnowym z eleganckim, matowym wykończeniem. Seria Xam jest solidna i solidna, łatwo ją łączyć w różnych stylach życia i stanowi piękną scenę dla Twojej ulubionej dekoracji domu. Wybierz stylową jakość, wybierz Xam! UWAGA, zagrożenie wywrotem! W przypadku szafek wyższych niż 70 cm zalecamy szczególną uwagę na montaż ścienny. Montaż zabezpieczenia zapobiega wypadkom i zapobiega przewróceniu się szafki. Materiał Meble sosnowe w naszych kolekcjach posiadają certyfikat FSC i są traktowane na różne sposoby. Na przykład sosna szlifowana jest bardzo gładka i schludna, a szczotkowana sosna słynie charakterystycznego wzoru słoj i postarzałego wyglądu. Dla jeszcze bardziej wytrzymałego wyglądu drewno sosnowe jest piłowane taśmowo. Sosna charakteryzuje się jasnożółtym kolorem i widocznymi oznaczeniami płomieni. Wymiary - Wysokość: 155 cm - Szerokość: 100 cm - Głębokość: 40 cm - Przedziały otwarte: H44.5 x W94 x D39 cm - Wysokość nóg: 15 cm - Pojemność: 15 kg na półkę - Masa: 33,5 kg Konserwacja Nieimpregnowane drewno sosnowe ma stosunkowo krótką żywotność, średnio 5-10 lat. Z tego powodu traktujemy nasze meble sosnowe, aby znacznie wydłużyć ich żywotność. Sosnowe drewno impregnowane łatwo jest utrzymać w czystości lekko wilgotną ściereczką. Aby uniknąć pierścieni i plam w drewnie, zaleca się natychmiastowe suszenie wilgotnych miejsc. Dostawa Artykuł jest dostarczany w dwóch opakowaniach i jest łatwy do złożenia dzięki dołączonym instrukcjom montażowym. Aby chronić twarde podłogi, na spodzie nóg (ø 2 cm) stosuje się filcowe ślizgi.
| Liczba drzwi | 2 |
|---|---|
| Liczba szuflad | 0 |
| Liczba półek | 2 |
| System drzwi | Drzwi obrotowe |
| FSC | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Punkt przepuszczania kabla | Nie |
| System gablonowy | Zamknięta szafa |
| Kolor | black |
| Maksymalna ładowność | 15 kg |
| Wymagany montaż | Tak |
| Miękkie zamknięcie | Tak |
| Wymiary | 155x100x40 cm |
|---|---|
| Wysokość | 155 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Waga | 33,5 kg |
| Volumy | 0,0910 m3 |
| Materiał | Sosna |
|---|
Dane techniczne
| Wymiary | 202x111x55cm |





