Kinkiet Stick opal & black 100cm Zangra
Opis
Kinkiet Stick opal & black 100cm Zangra
Konstrukcja tej lampy nie może być bardziej minimalistyczna: prosta oprawka z żarówką. Żarówka w kształcie tuby zapewnia łagodny, ciepły blask, dlatego często jest używana jako lampa lustrzana.
Lampa ze szkła opalowego z czarnymi matowymi metalowymi uchwytami s14s.
W zestawie znajdują się śruby.
Lampa ścienna lub sufitowa.
| Materiał | Metal / Szkło |
| Kolor | czarny / opal |
| Długość całkowita | 100 cm |
| Średnica | Ø 3cm |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | s14s |
| Typ żarówki | LED |
| Moc | 16,5 W |
| Lumen | 1055 lumen |
| Kelvin | 2700 K |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50/60 Hz |
| Znaki bezpieczeństwa | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |
| Ściemnialna | tak |
| Temperatura barwna | ciepłe białe światło |
| Żywotność | 20000 h |
| Ilość obwodów | 100000 on/off |
| Odległość międzyosiowa | 5 cm |
| Wymiary rozetki sufitowej lub ściennej | 6,5 cm x 4 cm x 4 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | tak |





