Kinkiet mosiężny Zangra
Opis
Kinkiet mosiężny Zangra
| Materiał | Mosiądz |
| Wysokość | 15 cm |
| Głębokość | 26,5 cm |
| Średnica | Ø 12 cm |
| Pochodzenie | Europe |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Moc | max 6W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Znaki bezpieczeństwa | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna |
Proszę pamiętać, że materiał z którego wykonana jest lampa tj mosiądz wraz z upływem czasu ulega naturalnemu procesowi jakim jest „patynowienie’.
Wstępnie patynowane kolory o zabarwieniu zielonym zmieniają się mniej od innych kolorów z upływem czasu. Barwa naturalnie formującej się patyny dla mosiądzu zależy od czynników atmosferycznych, zazwyczaj dając efekt ciemnobrązowej matowej powierzchni.





