Komoda Counter sideboard black Woood
Opis
Komoda Counter sideboard black Woood
Jeśli szukasz wyjątkowego mebla, którym szybko się nie znudzisz, to ten ladowy kredens jest dokładnie tym, czego szukasz! Uderzające rzeźby na drzwiach przyciągają uwagę i nadal fascynują. Każdy kredens ma własną drewnianą konstrukcję w rzeźbieniu, co nadaje mu unikalność. Sideboard Counter pochodzi z kolekcji holenderskiej marki WOOOD i jest wykonany z wytrzymałego drewna mango. Za czterema drzwiami rozciąga się morze przestrzeni magazynowej. To miejsce do przechowywania podzielone jest dwoma poziomymi półkami, które można w razie potrzeby zdjąć. Jednak nie są regulowane. Kredens ma całkowitą wysokość 83 cm, szerokość 160 cm i głębokość 40 cm. Metalowe nogi mają wysokość 18 cm. Cztery drzwi z rzeźbionymi elementami mają 65 cm wysokości, 39,5 cm szerokości i 2 cm grubości. Drzwi mają system miękkiego zamykania. Zawartość szafki podzielona jest na dwie duże komory, z półką o szerokości 78 cm. Ta półka ma głębokość 33,5 cm. Otwarte przedziały mają wymiary 30 x 78 x 35 cm (H x S x D). Poziomiki znajdują się pod nogami, dzięki czemu kredens można wypoziomować. Counter ma maksymalną ładowność 35-40 kg. Każda półka ma maksymalną ładowność 10 kg. Kredens jest dostarczany jako prosty zestaw montażowy z jasnymi instrukcjami.
| Liczba drzwi | 4 |
|---|---|
| Liczba szuflad | 0 |
| Liczba półek | 2 |
| System drzwi | Drzwi obrotowe |
| FSC | Nie |
| Uchwyty | Nie |
| Włącznie z tylnym panelem | Tak |
| Włącznie z półkami | Tak |
| Punkt przepuszczania kabla | Nie |
| System gablonowy | Zamknięta szafa |
| Kolor | black |
| Maksymalna ładowność | 35 kg |
| Wymagany montaż | Tak |
| Wysokość półek regulowana | Nie |
| Pręt | Nie |
| Miękkie zamknięcie | Nie |
| Wymiary | 83x160x40 cm |
|---|---|
| Wysokość | 83 cm |
| Szerokość | 160 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Waga | 48,3 kg |
| Volumy | 0,6280 m3 |
| Wysokość nóg | 18 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Materiał nóg | Metal |
Dane techniczne
| Wymiary | 202x111x55cm |





