Komoda Gunnar pine chest of drawers Woood różne warianty
Opis
Komoda Gunnar pine chest of drawers Woood różne warianty
Komoda Gunnar łączy skandynawską prostotę z nowoczesną funkcjonalnością.
Cechy
- Ponadczasowy design: Matowe czarne wykończenie, które nigdy nie wychodzi z mody
- Trwałe drewno sosnowe: Od dostawcy certyfikowanego FSC Mix
- Szczegóły dotyczące luksusu: Miękkie szuflady i subtelne uchwyty
- Przestronne przechowywanie: Trzy duże szuflady na wszystkie twoje rzeczy
- Bezpieczne użycie: Zaokrąglone narożniki i budowa stajni
Projekt i styl
Dzięki czystym liniom i matowemu czarnemu wykończeniu, Gunnar dodaje charakteru każdej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy organizujesz sypialnię, czy odświeżasz salon, ten element idealnie się wpasowuje.
Wymiary
Trzy przestronne szuflady (każda o pojemności 15 kg) zapewniają dużo miejsca na ubrania, akcesoria lub cokolwiek innego do przechowywania. Mechanizm miękkiego zamykania zapewnia, że wszystko zamyka się płynnie i cicho. O wymiarach 93 x 94 x 52 cm ta skrzyni idealnie pasuje do nowoczesnych domów. Nogi o wysokości 20 cm nadają mu przewiewne wrażenie i sprawiają, że czyszczenie pod spodem jest bezwysiłkowe.
Zrównoważony rozwój
Ten produkt jest produkowany w naszej fabryce, a drewno sosnowe posiada certyfikat FSC Mix. Inwestujesz nie tylko w styl, ale także w zrównoważony rozwój. Naturalne wzory płomienia i słojów sprawiają, że każdy element jest wyjątkowy.
Konserwacja
Ekologiczny, wodny lakier chroni drewno i bardzo ułatwia konserwację. Lekko wilgotna ściereczka wystarczy, by twoja klatka piersiowa wyglądała nowo przez wiele lat.
Zgromadzenie
Gunnar jest dostępny w dwóch opakowaniach z jasnymi instrukcjami montażu. W mgnieniu oka Twój nowy ulubiony element będzie gotowy. Dodaj filcowe glidery na spód nóg, aby zapobiec zarysowaniom. Zwróć uwagę na instalację urządzenia antyprzewracającego się, aby uniknąć wypadków.
| Liczba szuflad | 3 |
|---|---|
| Liczba półek | 0 |
| System drzwi | Brak drzwi |
| FSC | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Włącznie z tylnym panelem | Tak |
| Z wyłączeniem szuflad | Tak |
| Włącznie z półkami | Tak |
| Punkt przepuszczania kabla | Nie |
| System gablonowy | Zamknięta szafa |
| Kolor | Matt Black |
| Maksymalna ładowność | 15 kg |
| Wymiary | 93x94x52 cm |
|---|---|
| Wysokość | 93 cm |
| Szerokość | 94 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Waga | 23,5 kg |
| Volumy | 0,1020 m3 |
| Wysokość nóg | 20 cm |
| Materiał | Sosna |
|---|---|
| Materiał ramy | Sosna |
Dane techniczne
| Wymiary | 202x111x55cm |





