Komoda New gravure tv unit 100 cm ash veneer Woood różne warianty
Opis
Komoda New gravure tv unit 100 cm ash veneer Woood różne warianty
Poznaj tę stylową niezbędną postawę! Ta szafka telewizyjna jest częścią popularnej serii obudów New Gravure od WOOOD i wykonana jest z wysokiej jakości drewna sosnowego, wykończona eleganckim, pyłowym lakierem. Ta szafka dostępna jest w dwóch różnych rozmiarach: 100 cm szerokości z dwoma drzwiami oraz 150 cm szerokości z trzema drzwiami. Więc która najlepiej pasuje do Twojej przestrzeni?
Czy chcesz postawić kilka nowych szafek Gravure TV obok siebie? Dzięki temu łatwo połączyć oba meble jedną nogą, zamiast dwóch obok siebie. Bardzo stylowe!
Wnętrze wykonane jest z płyty wiórowej w kolorze czarnym, co zapewnia ładny kontrast. Nogi są wykonane z metalu i pokryte czarną powłoką. Nadaje to szafce nowoczesny, elegancki wygląd. Konkretne linie na drzwiach nadają tej szafce telewizyjnej własny charakter. Za każdym drzwiami znajdziesz dwie przestronne schowki, idealne do przechowywania rzeczy. Dzięki cichemu systemowi "push-to-open" łatwo otwierasz drzwi, co zapewnia eleganckie i nowoczesne wykończenie. Ta nowa szafka Gravure TV łączy styl i praktyczną przestrzeń do przechowywania w mistrzowski sposób.
Obie szafki New Gravure TV mają wysokość 56 cm i głębokość 44 cm. Wszystkie drzwi mają wysokość 37 cm, szerokość 50 cm i grubość 2 cm. Za każdymi drzwiami znajduje się półka. Wnętrze wykonane jest z czarnej płyty wiórowej, a nogi (wysokość 15 cm) wykonane są z metalu z czarną powłoką.
Dla szafki o szerokości 100 cm, dwie półki mogą tworzyć cztery przegródki o wymiarach 18x50x42 cm (szerokość x szerokość x d). Za każdymi drzwiami w tylnej ścianie wyfrezowano okrąg na przewody (ø 50 cm), mierząc od ziemi, ma 40 cm wysokości.
Dla mebla o szerokości 150 cm, trzy półki mogą tworzyć sześć przegródek o wymiarach 18x50x42 cm (w x s x d). Za każdymi drzwiami w tylnej ścianie wyfrezowano okrąg na przewody (ø 50 cm), mierząc od ziemi, ma 40 cm wysokości.
Sosna to naturalny materiał, na który lubimy się naciskać, a charakterystyczne wzory słojów są inne dla każdego przedmiotu. To sprawia, że każdy mebel jest wyjątkowy.
Ten produkt pochodzi od dostawcy certyfikowanego przez FSC i jest dostarczany jako zestaw z jasnymi instrukcjami montażu. Aby chronić twarde podłogi, umieść pod nogami filcowe podkładki i upewnij się, że urządzenie przeciwprzewracające jest prawidłowo dopasowane, aby zapobiec wypadkom.
| Liczba drzwi | 2 |
|---|---|
| Liczba szuflad | 0 |
| Liczba półek | 2 |
| System drzwi | Drzwi obrotowe |
| FSC | Tak |
| Uchwyty | Nie |
| Włącznie z tylnym panelem | Tak |
| Włącznie z półkami | Tak |
| Punkt przepuszczania kabla | Tak |
| System gablonowy | Zamknięta szafa |
| Maksymalna ładowność |
15 kg |
| Wymiary | 56x100x44 cm |
|---|---|
| Wysokość | 56 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Waga | 23 kg |
| Volumy | 0,0700 m3 |
| Wysokość nóg | 15 cm |
Dane techniczne
| Wymiary | 202x111x55cm |





