Komoda Sense dresser 4-door mango wood dark brown Woood
Opis
Komoda Sense dresser 4-door mango wood dark brown Woood
Ten czterodrzwiowy kredens ma właściwą nazwę Sense i pochodzi od marki WOOOD. Ten organicznie ukształtowany kredens wykonany jest z drewna mango i ma przyjazne, okrągłe kształty. Kolor orzecha nadaje kredensowi ciepły wygląd. Model jest niski i oszczędza miejsce dzięki okrągłym końcom, jednak ten kredens oferuje wystarczającą przestrzeń do przechowywania. Za drzwiami znajdują się dwie półki, każda o maksymalnej ładowności 15 kg. Maksymalna ładowność górnej części mebli wynosi 35 kg. Dzięki Sense wprowadzasz do swojego domu piękny i praktyczny pojemnik do przechowywania!
Drewno
mango słynie z ciepłego, złocistobrązowego koloru, zrównoważonego wzrostu i długiego okresu przydatności. Drewno mango charakteryzuje się także wyraźnie widocznymi słojami i niuansami kolorystycznymi. Słojka, żółte lub ciemne linie i supełki sprawiają, że każdy przedmiot z drewna mango jest wyjątkowy. Meble z drewna mango są łatwe w utrzymaniu. Możesz łatwo utrzymać je wolne od kurzu i plam, używając lekko wilgotnej, czystej ściereczki. Przedmioty z drewna mango są przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. Dodatkowe zabiegi lub ochrona są możliwe przy użyciu przezroczystej powłoki, ale nie są one uważane za konieczne w pierwszych latach.
Dostawa
Ten mebel waży 47 kg i jest dostarczany niezłożony w jednym pakiecie. Mebel jest łatwy do złożenia zgodnie z dołączonymi instrukcjami montażu. Umieść filcowe podkładki na spodzie, aby chronić twarde podłogi.
Stabilne i bezpieczne użycie
Przy meblach powyżej 50 cm zalecamy szczególną uwagę na montaż ścienny. Montaż zabezpieczenia zapobiega wypadkom i przewraca się meble.
| Liczba drzwi | 4 |
|---|---|
| Liczba szuflad | 0 |
| Liczba półek | 2 |
| System drzwi | Drzwi obrotowe |
| FSC | Nie |
| Uchwyty | Nie |
| Włącznie z tylnym panelem | Tak |
| Włącznie z półkami | Tak |
| Punkt przepuszczania kabla | Nie |
| System gablonowy | Zamknięta szafa |
| Kolor | orzech włoski |
| Maksymalna ładowność | 35 kg |
| Wymagany montaż | Nie |
| Wysokość półek regulowana | Nie |
| Pręt | Nie |
| Miękkie zamknięcie | Tak |
| Wymiary | 50x160x46 cm |
|---|---|
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 160 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Waga | 47 kg |
| Volumy | 0,5500 m3 |
| Materiał | Drewno mango |
|---|---|
| Materiał ramy | Mango Hout |
| Materiał nóg | Drewno mango |
Dane techniczne
| Wymiary | 202x111x55cm |





