Kredens Basu sideboard in pine Woood różne warianty
Opis
Kredens Basu sideboard in pine Woood różne warianty
Szukasz miejsca do przechowywania z stylowym wyglądem? To szukasz kredensu Basu! Basu pochodzi z kolekcji WOOOD i jest wykonane z drewna sosnowego w matowym, naturalnym odcieniu pyłu. Basu wyróżnia się dzięki zabawnym liniom, naturalnym odcieniom i ponadczasowemu skandynawskiemu designowi. To, co naprawdę fajne w serii Basu, to fakt, że można kupić pakiet opcyjne! W ten sposób możesz zamienić Basu w zupełnie inny kredens, nakładając na niego okładzinę o betonowym wyglądzie. Górna część wykonana jest z betonowej dekoracji.
Basu ma wysokość 85 cm, szerokość 200 cm i głębokość 46 cm. Wymiary 4 drzwi szafek: H 75 cm x S, 50 cm, a 8 przegród H 33 cm x Szw. 48 cm. Nośność dachu wynosi 35 kg, a nośność na półkę to 15 kg. Basu stoi na nodze o wysokości 10 cm.
Konserwacja
Przedmioty sosnowe z naszych kolekcji są traktowane przyjaznym dla środowiska lakierem na bazie wody, co znacząco wydłuża żywotność produktu. Węzły, pędzle i słojka są widoczne w drewnianych meblach. Sosna impregnowana jest łatwa do utrzymania czystej lekko wilgotnej ściereczki. Aby uniknąć kółek i plam w drewnie, zaleca się natychmiastowe osuszenie wilgotnych miejsc.
Dostawa
Produkt pochodzi od dostawcy certyfikowanego przez FSC, jest dostarczany w dwóch paczkach i może być samodzielnie złożony według dostarczonych instrukcji montażowych. Aby chronić twarde podłogi, umieść pod nogami filcowe podkładki. Zaleca się bardzo ostrożne przymocowanie zabezpieczenia przed upadkami, aby zapobiec wypadkom.
| Liczba drzwi | 3 |
|---|---|
| Liczba szuflad | 0 |
| Liczba półek | 2 |
| System drzwi | Drzwi obrotowe |
| FSC | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Włącznie z tylnym panelem | Tak |
| Z wyłączeniem szuflad | Nie |
| Włącznie z półkami | Tak |
| Punkt przepuszczania kabla | Tak |
| System gablonowy | Zamknięta szafa |
| Kolor | Dust |
| Maksymalna ładowność | 35 kg |
| Wymagany montaż | Tak |
| Wymiary | 85x200x46 cm |
|---|---|
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Waga | 50,5 kg |
| Volumy | 0,1450 m3 |
| Wysokość nóg | 10 cm |
| Materiał | Sosna |
|---|





