Kredens Gunnar sideboard 200 cm pine Woood różne warianty
Opis
Kredens Gunnar sideboard 200 cm pine Woood różne warianty
Kredens Gunnar jest smukły, nowoczesny i funkcjonalny. Prawdziwy atut dla twojego wnętrza.
Cechy
- Duża przestrzeń magazynowa: O wymiarach 85 x 201 x 44 cm pasuje do każdego wnętrza
- Zrównoważone drewno sosnowe: Wybierz jakość
- Ponadczasowy design: Pasuje do każdego stylu, od skandynawskiego po nowoczesny klasyk
- Dużo miejsca do przechowywania: Przechowuj wszystko ze stylem
Projekt i styl
Matowe czarne wykończenie emanuje czystą elegancją. Brak błyszczących powierzchni odsłaniających każdy odcisk palca, ale wyrafinowany, matowy wygląd, który emanuje spokojem. A te proste linie sprawiają, że ten kredens nigdy nie wyjdzie z mody. Dzięki czterem przestronnym przegródkom i regulowanym półkom możesz bez wysiłku schować wszystkie swoje rzeczy. Wszystko schludnie poza zasięgiem wzroku, a jednak zawsze w zasięgu ręki.
Wymiary
O wymiarach 85 x 201 x 44 cm ten kredens idealnie pasuje do nowoczesnych salonów. Nogi o wysokości 20 cm zapewniają przewiewne wrażenie i ułatwiają odkurzanie pod spodem.
Zrównoważony rozwój
Drewno sosnowe z certyfikatem FSC Mix wydaje się solidne i niezawodne. Charakterystyczne wzory płomienia i słojów sprawiają, że każdy kredens jest wyjątkowy.
Konserwacja
Ekologiczny lakier na bazie wody chroni drewno i ułatwia konserwację. Impregnowane drewno sosnowe jest łatwe do czyszczenia lekko wilgotną ściereczką. Aby uniknąć pierścieni i plam w drewnie, zaleca się natychmiastowe osuszenie rozlanych warstw.
Zgromadzenie
Kredens jest dostępny w dwóch opakowaniach z jasną instrukcją montażu. Po około godzinie pracy twoja nowa praca będzie gotowa. Zwróć szczególną uwagę na instalację urządzenia antyprzechylającego, aby zapobiec wypadkom.
| Liczba drzwi | 4 |
|---|---|
| Liczba półek | 1 |
| System drzwi | Drzwi obrotowe |
| FSC | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Z wyłączeniem szuflad | Nie |
| Włącznie z półkami | Tak |
| Punkt przepuszczania kabla | Nie |
| Kolor | Matt Black |
| Maksymalna ładowność | 15 kg |
| Wymiary | 85x201x44 cm |
|---|---|
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 201 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Waga | 40,5 kg |
| Volumy | 0,1000 m3 |
| Materiał | Sosna |
|---|





