Kredens New gravure sideboard 200 cm pine Woood różne warianty
Opis
Kredens New gravure sideboard 200 cm pine Woood różne warianty
Poznaj tę stylową atrakcję! Ten kredens należy do popularnej serii szafek New Gravure firmy WOOOD i wykonany jest z wysokiej jakości drewna sosnowego i wykończony eleganckim, kurzowym lakierem. Wnętrze wykonane jest z płyty wiórowej w kolorze czarnym, co zapewnia piękny kontrast. Nogi są wykonane z metalu i pokryte czarną powłoką. Nadaje to szafce elegancki wygląd. Szczegółowe linie na drzwiach nadają temu pięknemu kredensowi własny charakter. Szafka ma cztery drzwi, z dwoma przestronnymi schowkami za każdym drzwiami, idealne do przechowywania rzeczy. Dzięki cichemu systemowi "push-to-open" łatwo otwierasz drzwi, co zapewnia eleganckie i nowoczesne wykończenie. Ten kredens New Gravure łączy styl i praktyczną przestrzeń do przechowywania w mistrzowski sposób.
Kredens New Gravure ma wysokość 85 cm, szerokość 200 cm i głębokość 44 cm. Cztery drzwi mają po 66 cm wysokości, 50 cm szerokości i 2 cm grubości. Kredens posiada cztery wyjmowane półki, które również można regulować wysokością. Półki tworzą osiem przegródek o wymiarach 32,5 x 47,5 x 41 cm (wysokość x szerokość x głębokość), więc jest dużo miejsca do przechowywania. Metalowe nogi mają 15 cm wysokości i średnicę (Ø) 2 cm.
Czy łączysz kilka New Gravure obok siebie? Następnie po prostu połącz obie kredensy – jedną nogą z przodu i drugą z tyłu, stylowo! Sosnowe drewno to naturalny materiał, na który lubimy się naciskać, charakterystyczne wzory słojów są inne dla każdego przedmiotu. To sprawia, że każdy mebel jest wyjątkowy.
Kredens z drewna sosnowego pochodzi od dostawcy certyfikowanego przez FSC, waży 51 kg i jest dostarczany w trzech opakowaniach jako zestaw konstrukcyjny z jasnymi instrukcjami montażu. Pod nogami umieść filcowe poduszki, by chronić twarde podłogi. Upewnij się, że ochrona przed przewróceniem jest prawidłowo zamontowana, aby zapobiec wypadkom.
| Liczba drzwi | 4 |
|---|---|
| Liczba szuflad | 0 |
| Liczba półek | 4 |
| System drzwi | Drzwi obrotowe |
| FSC | Tak |
| Uchwyty | Nie |
| Włącznie z tylnym panelem | Tak |
| Włącznie z półkami | Tak |
| Punkt przepuszczania kabla | Nie |
| System gablonowy | Zamknięta szafa |
| Kolor | Dust |
| Maksymalna ładowność | 15 kg |
| Wymiary | 85x200x44 cm |
|---|---|
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Waga | 64 kg |
| Volumy | 0,1400 m3 |
| Wysokość nóg | 15 cm |
| Materiał | Sosna |
|---|





