Lampa podłogowa elastyczna metalowa Zangra
Opis
Lampa podłogowa elastyczna metalowa Zangra
Ta lampa podłogowa jest wyjątkowa. Trzeźwy i smukły kształt pozwala lampie łatwo wtopić się w otoczenie, czy to w salonie, przedpokoju czy kąciku do czytania. Lampa podłogowa wyposażona jest w elastyczną metalową górną część pozwalającą na ustawienie źródła światła w zależności od potrzeb.
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 160 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Średnica | Ø 5,5 cm |
| Pochodzenie | Europe |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | GU10 |
| Moc | max 10 W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Znaki bezpieczeństwa | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |





