Lampa ścienna Bram Zangra różne warianty
Opis
Lampa ścienna Bram Zangra różne warianty
Lampa ścienna z liniową żarówką
Ta lampa ścienna pochodzi od marki zangra i została nazwana Bram. Bram oferuje pełną elastyczność w oświetlaniu przestrzeni. Ta wszechstronna oprawa może być montowana we wszystkich kierunkach, umożliwiając skierowanie światła dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne. Niezależnie od tego, czy wybierzesz oświetlenie w górę, w dół, w lewo czy w prawo, kinkiet Bram bez trudu dostosuje się do Twoich preferencji.
Ta lampa ścienna jest wyposażona w gniazdo S14d i jest kompatybilna z liniowymi żarówkami S14d. Bram jest dostarczany z żarówką.
Co oznacza S14d?
Lampy z gniazdem S14d pasują do liniowych źródeł światła z gniazdem lampy S14d w środku tuby. Gniazdo to należy delikatnie wcisnąć w oprawę.
Żółty w Twoim domu?
Żółty to słoneczny i rewitalizujący kolor, idealny do rozjaśnienia stonowanego pomieszczenia. Kiedy użyjesz w domu żółty kolor, wprowadzisz do pomieszczenia świeżość, światło i przestronność. Kolor ten pięknie łączy się z bielą, oliwkową zielenią i wszystkimi odcieniami szarości. Żółte akcenty szczególnie dobrze sprawdzają się w kuchniach i łazienkach. Z żółtym wnosisz słońce do swojego domu!
Wpływ koloru na nasze samopoczucie!
Przy oświetlaniu wnętrz użycie koloru jest niezbędne. Zastosowanie koloru w domu podkreśla jego architekturę i ma bezpośredni wpływ na emocje, zachowanie i samopoczucie.
zangra wybrała dla Ciebie paletę intensywnych kolorów i pokryła barwną powłoką wiele ze swoich kultowych kolekcji.
Postaw na barwny akcent w swoim wnętrzu, wybierając kolor "feel good" z nowej palety barw zangra. Niech żyje kolor!
| Materiał | Metal |
| Kolor | Żółty |
| Długość | 31 cm |
| Głębokość | 9,5 cm |
| Pochodzenie | Europa |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2023 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | s14d |
| Typ żarówki | LED |
| Moc | 5 W |
| Maximum wattage | Max 12 W LED |
| Lumen | 450 lm |
| Kelvin | 2700 K |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |
| Ściemnialna | nie |
| Barwa światła | ciepłe białe światło |
| Żywotność | 20 000 h |
| Ilość obwodów | 20 000 on/off |
| Etykieta energetyczna | F |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna lub sufitowa |
| Zawiera żarówkę | Tak |





