Lampa ścienna lub sufitowa biała - szklany klosz - Ø 10 cm light.167.w.glass004 Zangra różne warianty
Opis
Lampa ścienna lub sufitowa biała - szklany klosz - Ø 10 cm light.167.w.glass004 Zangra różne warianty
Czysta konstrukcja łączy w sobie prostotę metalu z wyrafinowaniem szkła. Jej klasyczny styl przejdzie próbę czasu i będzie idealnie pasował do Twojego wnętrza, nie psując jego wystroju.
Wybierz szklany klosz, który doskonale pasuje do naszych lampy.
Nasze szklane klosze i abażury stanowią idealne dopasowanie do kolekcji lamp z porcelany, bakelitu oraz mosiądzu marki zangra. Klosze są wyposażone w gwint śrubowy lub szyjkę, gwarantując pewne i trwałe przyłączenie do podstawy lampy. Dostępne są jako części zamienne, pozwalając przedłużyć żywotność lampy w przypadku konieczności wymiany klosza.
Ewentualne pęcherzyki powietrza lub linie podziału na naszych produktach są dowodem prawdziwego kunsztu, który towarzyszy procesowi produkcji.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą obszerną kolekcją kloszy:
* klosze/abażury rozmiar S: Ø74,5 mm, gwint śrubowy
* klosze/abażury rozmiar M: Ø84,5 mm, gwint śrubowy
* klosze/abażury rozmiar L: Ø100 mm, szyjka
* klosze/abażury rozmiar XL: Ø120 mm, szyjka
Szkło: trwały materiał idealny do recyklingu
W zangra wierzymy, że szkło powinno zostać ponownie wprowadzone do naszego codziennego życia, aby zastąpić plastik. Szkło odgrywa istotną rolę w ochronie naszego środowiska. Jego odpowiedzialne użytkowanie i zrównoważony cykl życia sprawiają, że jest cennym sojusznikiem w walce o ochronę ekologii. Jednym z niewątpliwie godnych podkreślenia aspektów szkła jest jego zdolność do recyklingu, który można kontynuować niemal w nieskończoność. W przeciwieństwie do innych materiałów, które tracą swoje właściwości podczas recyklingu, szkło może być wielokrotnie topione i ponownie formowane bez zmiany jego jakości. Zmniejsza to zapotrzebowanie na zasoby naturalne, oszczędza energię i minimalizuje ilość odpadów.
Czy do tej oprawki trzeba dokupić osobno źródło światła?
Przy zakupie tej oprawki, źródło światła nie jest dołączone.
Co oznacza E27?
E27 oznacza rodzaj oprawy lampy. E27 oznacza gwint o średnicy 27 mm. Jest również znany jako gwint Edisona. W oprawce E27 zawsze musisz umieścić żarówkę E27. Żarówka E27 to standard w Polsce.
Wczesne żarówki (pamiętasz je?) miały podobny gwint. Bądź jednak ostrożny, bo są też kraje, w których żarówki E26 są normą (np. Stany Zjednoczone).
Jak zainstalować ten model do montażu podtynkowego?
Ta lampa jest dostarczana z puszką ścienną do montażu podtynkowego o średnicy 7 cm x 6 cm. Jednak montaż lampy niekoniecznie wymaga użycia tej podtynkowej puszki ściennej.
Czy w zestawie znajdują się śruby do montażu?
Nie są dostarczane żadne śruby, ponieważ rodzaj śruby zależy od materiału ściany lub sufitu (beton, cegła, płyta gipsowo-kartonowa, drewno).
Każdy rodzaj powierzchni wymaga innego rodzaju śrub.
| Materiał | Mosiądz / Szkło / Metal |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 5 cm |
| Średnica | Ø 9 cm |
| Pochodzenie | Europa |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2021 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Typ żarówki | max Ø 6 cm |
| Moc | max 6 W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP21 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Odległość międzyosiowa | 6 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | Nie |
| Rozmiar | screw: Ø 84,5 mm |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna lub sufitowa |
| Zawiera żarówkę | Nie |





