Lampa ścienna lub sufitowa z dmuchanego szkła - 25 cm light.078.w.001 ZANGRA
Opis
Lampa ścienna lub sufitowa z dmuchanego szkła - 25 cm light.078.w.001 ZANGRA
Ta prosta, ale elegancka lampa dopełni każdą dekorację, zarówno klasyczną, jak i nowoczesną, dzięki opalowemu wykończeniu. Szklane klosze są wytwarzane przez dmuchacze szkła w tradycyjnej europejskiej fabryce szkła. Po wydmuchaniu szkła do ostatecznego kształtu za pomocą dmuchawki i żelaznych form, szkło jest umieszczane w piecu do wyżarzania, kontrolując jego schładzanie, aby zapobiec pękaniu. Żarówka nie jest dołączona. Wkręty nie są dostarczane, ponieważ rodzaj wkrętu zależy od materiału ściany lub sufitu (beton, cegła, płyta gipsowo-kartonowa, drewno).
| Materiał | Szkło / Metal |
| Kolor | Biały / Opal |
| Długość | 25 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Pochodzenie | Europe |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Moc | max 6 W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Znaki bezpieczeństwa | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Odległość międzyosiowa | 8,5 cm |





