Lampa wisząca catherine - IP69 catherine Zangra
Opis
Lampa wisząca catherine - IP69 catherine Zangra
Cylindryczna lampa wisząca LED
Poznaj Catherine – elegancką, cylindryczną lampę LED zaprojektowaną przez zangra, wykonaną ze szkła i stali nierdzewnej. Ta nowoczesna oprawa oświetleniowa jest łatwa do zamontowania dzięki dwóm uchwytom montażowym i oferuje wszechstronne możliwości oświetleniowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Catherine jest całkowicie pyłoszczelna i wodoodporna, co sprawia, że doskonale sprawdza się w każdym otoczeniu. Lampa posiada unikalne, lustrzane wykończenie z jednej strony. Obracając tubę tak, aby lustro było skierowane w stronę sufitu, stworzysz nastrojowe oświetlenie pośrednie, delikatnie podkreślające sufit. Gdy skierujesz lustro w dół, uzyskasz maksymalne oświetlenie stołu lub biurka.
Ważne informacje dotyczące montażu:
- Spiralny przewód ma długość 150 cm, z możliwością przedłużenia do 10 metrów. W razie potrzeby przewód można łatwo skrócić.
- Metalowe linki są mocowane do sufitu za pomocą uchwytów. Linki mają długość 150 cm i również mogą zostać łatwo skrócone.
Co oznacza wartość IP na oprawie?
Wszystkie oprawy są klasyfikowane według ich wartości IP. Podane wartości IP (International Protection lub Ingress Protection) wskazują stopień ochrony (szczelności) oprawy przed kurzem i wilgocią.
Co oznacza oznaczenie IP69 na tej oprawie?
Pierwsza cyfra (6) wskazuje, w jakim stopniu oprawa jest chroniona przed ciałami stałymi i kurzem. Druga cyfra (9) oznacza ochronę przed wilgocią.
6 : ten produkt jest całkowicie pyłoszczelny
9 : ten produkt może być używany przy wilgotności przekraczającej 90% lub spryskiwany pod wysokim ciśnieniem gorącą wodą i parą.
W domu: ten model jest idealny do użytku w pomieszczeniach i może być umieszczony w wilgotnym miejscu.
W ogrodzie: ten model jest odpowiedni do użytku na zewnątrz.
P69 Oferuje najwyższą możliwą ochronę przed kurzem, czyszczeniem parą pod wysokim ciśnieniem, strumieniami wody pod wysokim ciśnieniem i wysokimi temperaturami.
| Code | catherine |
| Kolor | Przezroczysty |
| Długość | 115 cm |
| Średnica | Ø 7,5 cm |
| Pochodzenie | PRC |
| Oznaczenia | CE |
| Moc | 20 W |
| Maximum wattage | 20 W |
| Lumen | 2600 lm |
| Kelvin | 2700 K |
| Napięcie | AC 200-240V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP69 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Ściemnialna | nie |
| Żywotność | 54 000h |
| Etykieta energetyczna | C |
| Śruby montażowe w zestawie | tak |
| Ochrona przed uderzeniem | IK07 |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa wisząca |
| Zawiera żarówkę | Tak |





