Lampa wisząca porcelanowa / metalowa white Zangra
Opis
Lampa wisząca porcelanowa / metalowa white Zangra
Lampa została zaprojektowana i wykonana ręcznie w Belgii przez zangrę. Kolekcja lamp porcelanowych i metalowych Zangra!
czarna metalowa podstawa z czarnymi emaliowanymi stalowymi ramionami i czarną porcelanową oprawką
| Materiał | Metal / Mosiądz / Porcelana |
| Kolor | Czarny / Biały |
| Wysokość | 58,5 cm |
| Szerokość | 110 cm |
| Pochodzenie | Europe |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2016 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Moc | max 6 W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Znaki bezpieczeństwa | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Odległość międzyosiowa | 5 cm |
| Wymiary rozetki sufitowej lub ściennej | Ø 10 cm x 2,4 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | Nie |





