Muuto Moduł Otwarty Stacked 2.0 Duży Jasnoszary

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 2-4 tygodnie (dni robocze)
Cena: 839,00 zł 839.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: 1564_20191219131623

1px Opis

MUUTO moduł otwarty STACKED 2.0 duży jasnoszary

Zbuduj swoją własną konfigurację półek. Wybierz kolor, rozmiar i zamontuj je na swój własny sposób! 

Nowoczesny zestaw, za pomocą którego możesz stworzyć własną konfigurację półek na ścianie, wybrać ich kolor i rozmieścić je w taki sposób aby pomieściły wszystkie niezbędne książki i drobiazgi. Półki mogą być montowane zarówno symetrycznie jak i asymetrycznie dzięki czemu każda kompozycja jest niepowtarzalna a sposób ich ułożenia pozwala na ciekawą aranżację bez względu na ilość miejsca, którym dysponujemy.

Półki dostępne są w czterech opcjach wykończeniowych: biały MDF, naturalny dąb, jasnoszary i szary. Moduły prostokątne  występują tylko w opcji całe dębowe, całe białe, całe jasnoszare lub całe szare.

W tej serii dostępne są również mniejsze moduły regałowe MINI STACKED 2.0.

Nie jesteś pewna jak zbudować swój zestaw? Skorzystaj z KONFIGURATORA lub skontaktuj się bezpośrednio ze sklepem. A może wolisz skorzystać z którejś z gotowych konfiguracji? Je również znajdziesz w naszym sklepie.

Do każdego modułu dołączone są w standardzie dwa metalowe klipsy łączące moduły w odpowiadającym kolorze (moduły dębowe przychodzą z szarymi klipsami). Istnieje możliwość zakupu większej liczby klipsów, w kompletach po pięć, w jednym z pięciu kolorów (białe, czarne, przykurzona zieleń, szare, jasnoszare).

Wymiary dużego modułu:

  • szerokość: 65,4 cm,
  • wysokość: 43,6 cm,
  • głębokość: 35 cm. 

 

W serii także moduły średnie (kwadratowe - jedyne dostępne z drzwiczkami) oraz małe, a także podium, na którym można ustawiać moduły. Poniżej prezentujemy wszystkie elementy, które wchodzą w skład serii Stacked. 

Dostępne kolory modułów:


  • szary,
  • jasnoszary,
  • biały,
  • dąb.

 

Specyfikacja i krótka instrukcja układania modułów

1. Do każdego modułu w standardzie dołączane są dwa klipsy. Jeden klips powinien być umiejscowiony z przodu modułu, a drugi z tyłu. W przypadku kwadratowego modułu z drzwiczkami klips zawsze powinien być umiejscowiony z tyłu na środku dolnej części. Moduły układane na podium zawsze muszą być połączone z nim klipsami.

2. Gwarancję stabilności zapewni jedynie połączenie klipsami wszystkich modułów od prawej do lewej.

3. Przynajmniej połowa modułu musi posiadać podparcie, czy to podium, czy też innego modułu. Wysuwając moduł poza podstawę pamiętajmy, że nie powinniśmy układać w taki sposób więcej niż dwóch modułów.   

4. Maksymalnie można ustawić sześć modułów jeden na drugim. Nie buduj konstrukcji wyższych niż 285 cm. Podium Stacked utrzymuje obciążenie do 300 kg. Każdy moduł utrzymuje obciążenie do 25 kg. Moduł Stacked przytwierdzony do ściany utrzyma obciążenie do 12 kg

1px Produkty powiązane

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl