Ręcznie wykonana lampa szklana - 28 cm - IP43 ZANGRA
Opis
Ręcznie wykonana lampa szklana - 28 cm - IP43 ZANGRA
Ta prosta, ale elegancka lampa uzupełni każdą dekorację, zarówno klasyczną, jak i nowoczesną, dzięki opalowo-matowemu wykończeniu.
Szklane klosze są wytwarzane przez dmuchawy do szkła w tradycyjnej europejskiej fabryce szkła.
Po wydmuchaniu szkła do ostatecznego kształtu, za pomocą dmuchawy i żelaznych form, umieszcza się je w piecu do wyżarzania, kontrolując jego stygnięcie, aby zapobiec pękaniu.
Ta lampa jest wykonana z potrójnego dmuchanego szkła i modułu LED zintegrowanego z podstawą.
Co oznacza wartość IP na oprawie?
Wszystkie oprawy są klasyfikowane według ich wartości IP. Podane wartości IP (International Protection lub Ingress Protection) wskazują stopień ochrony (szczelności) oprawy przed kurzem i wilgocią.
Wartość IP składa się z dwóch cyfr: pierwsza cyfra wskazuje poziom ochrony przed ciałami stałymi np. kurzem; druga poziom ochrony przed wilgocią. Im wyższa wartość IP, tym wyższa ochrona.
Co oznacza IP43?
IP43 oznacza, że ta lampa jest:
4: ochrona przed obiektami większymi niż 1 mm.
3: ochrona przed kroplami wody spadającymi swobodnie z odchyleniem do 60 stopni.
W pomieszczeniach: przystosowana do montażu w łazience w strefie 3.
Na zewnątrz: nadaje się do użytku na zewnątrz, jeśli jest prawidłowo zainstalowana w strefie 4 (patrz schematy stref w galerii).
Czy w zestawie znajdują się śruby do montażu?
Nie są dostarczane żadne śruby, ponieważ rodzaj śruby zależy od materiału ściany lub sufitu (beton, cegła, płyta gipsowo-kartonowa, drewno).
Każdy rodzaj powierzchni wymaga innego rodzaju śrub.
| Materiał | Plastik / Szkło |
| Kolor | Biały / Czarny |
| Długość | 28 cm |
| Wysokość całkowita | 10,7 cm |
| Średnica | Ø 8 cm |
| Pochodzenie | Europa |
| Oznaczenia | CE |
| Typ żarówki | integrated LED module |
| Moc | 8 W |
| Lumen | 690 |
| Kelvin | 3000 K |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP43 |
| Klasa bezpieczeństwa | Classe 2 |
| Ściemnialna | nie |
| Żywotność | 50 000 hod |
| Etykieta energetyczna | D |
| Odległość międzyosiowa | 24 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | Nie |
| Połączenie | Tylne |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna lub sufitowa |
| Zawiera żarówkę | Tak |
Dane techniczne
| Wymiary | 20cm x 12,5cm x 10cm |
| Materiał | Porcelana |





