Reflektor LED - Ø 9 cm light.162.b ZAGRA różne warianty
Opis
Reflektor LED - Ø 9 cm light.162.b ZAGRA różne warianty
Daj się uwieść nowoczesnemu i wyrafinowanemu wzornictwu tego metalowego reflektora.
| Materiał | Metal |
| Wysokość | 11 cm |
| Średnica | Ø 9 cm |
| Pochodzenie | Europa |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | GU10 |
| Moc | max 10 W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50/60 Hz |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Odległość międzyosiowa | 6,5 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | Nie |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna lub sufitowa |
| Zawiera żarówkę | Nie |





