Reflektor Natynkowy 10cm Biały Zangra
Opis
Reflektor Natynkowy Biały Zangra
Ta cylindryczna lampa sufitowa belgijskiej marki zangra została nazwana Aaron. Ten cylindryczny spot montowany natynkowo jest dostępny w trzech różnych rozmiarach. Możesz łączyć ze sobą modele trzech formatów lub zdecydować się na jeden format. Ty wybierasz! Aaron jest trwały, wyprodukowany w Europie i zgodny z europejskimi przepisami. Aaron dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: surowy mosiądz, czarny i biały. Ten reflektor natynkowy musi być wyposażony w żarówkę GU10.
Przy zakupie tej oprawki, źródło światła nie jest dołączone.
| Materiał | Metal |
| Kolor | Biały |
| Szerokość | Ø 5,5 cm |
| Pochodzenie | Europa |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | GU10 |
| Moc | max 35 W |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50/60 Hz |
| Znaki bezpieczeństwa | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Odległość międzyosiowa | 3 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | Nie |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa sufitowa |
| Zawiera żarówkę | Nie |





