Reflektor natynkowy LED Claudia - Ø 5,5 cm claudia.b Zagra różne warianty
Opis
Reflektor natynkowy LED Claudia - Ø 5,5 cm claudia.b Zagra różne warianty
Ta lampa sufitowa belgijskiej marki zangra została nazwana Claudia. Wybierz prostotę dzięki temu reflektorowi dostępnemu w kolorze czarnym, białym lub w złotym wykończeniu.
Ten natynkowy reflektor ma oprawę GU10 i musi być wyposażony w żarówkę GU10. Jeżeli użyjesz ściemnialnej żarówki GU10 to będziesz miał ściemnialny reflektor.
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Czarny / Biały / Mosiężny |
| Wysokość | 10 cm |
| Średnica | Ø 5,5 cm |
| Waga | 155 g |
| Pochodzenie | PRC |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2024 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | GU10 |
| Maximum wattage | Max 6W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50/60 Hz |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Odległość międzyosiowa | 4 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | tak |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa sufitowa |
| Zawiera żarówkę | Nie |
| Indeks ochrony IP | |





