Reflektor natynkowy LED Claus - Ø 8,5 cm claus.b Zangra różne warianty
Opis
Reflektor natynkowy LED Claus - Ø 8,5 cm claus.b Zangra różne warianty
Ta lampa sufitowa belgijskiej marki zangra nosi nazwę Claus. Postaw na prostotę dzięki temu kulistemu reflektorowi dostępnemu w kolorze czarnym i białym.
Reflektory te mają stopień ochrony IP20 i dlatego nadają się wyłącznie do użytku domowego.
Ta oprawa oświetleniowa ma gniazdo GU10, do którego pasuje źródło światła GU10. Jeżeli użyjesz ściemnialnej żarówki GU10 to będziesz miał ściemnialny reflektor.
| Wysokość | 11,3 cm |
| Średnica | Ø 8,5 cm |
| Waga | 295 g |
| Pochodzenie | PRC |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2024 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | GU10 |
| Typ żarówki | max Ø 5 cm |
| Maximum wattage | Max 6W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Odległość międzyosiowa | 6,5 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | tak |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa sufitowa |
| Zawiera żarówkę | Nie |
| Indeks ochrony IP | |
| Karta techniczna produktu | |
| Instrukcja montażu | |





