Reflektor porcelanowy natynkowy Aglae - Ø 6 cm aglae.b ZAGRA różne warianty
Opis
Reflektor porcelanowy natynkowy Aglae - Ø 6 cm aglae.b ZAGRA różne warianty
Ten minimalistyczny reflektor marki zangra został nazwany Aglae. Aglae składa się z porcelanowego cylindra, który można przymocować do ściany lub sufitu za pomocą dwóch śrub. Ta oprawa oświetleniowa jest przeznaczona do użytku wewnątrz pomieszczeń (IP20) i musi być wyposażona w żarówkę GU10.
| Materiał | Porcelana |
| Długość | 8,5 cm |
| Średnica | Ø 6 cm |
| Waga | 245 gr |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2022 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | GU10 |
| Moc | max 10W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |
| Odległość międzyosiowa | 3,5 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | Nie |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna lub sufitowa |
| Zawiera żarówkę | Nie |
| Instrukcja montażu | |
| Indeks ochrony IP | |





