Regał Basic display cabinet pine mist Woood
Opis
Regał Basic display cabinet pine mist Woood
Ta podstawowa dwudrzwiowa witryna wystawowa od marki wnętrzowej vtwonen świetnie wygląda zarówno w salonie, jak i w kuchni. Szafka wykonana jest z litej sosny i spryskana ciepłą, modną mgiełką. Bo używasz przestrzeni za szklanymi drzwiami tej szafki, by pokazać najpiękniejszą zastawę, czy umieszczasz tam swoje ulubione akcesoria do domu? Albo po prostu robisz jedno i drugie! Ta gablota Basic wykonana jest z litego drewna sosnowego i ma efektowny detal szklanych drzwi z metalową ramą. Nie widuje się tego często. Zaletą tej szafki jest to, że podstawowa szafka ma zamknięte drzwi, więc można też przechowywać luźne śmieci. Oba drzwi wyposażone są w przyjazny dla użytkownika system otwierania i miękkiego zamykania. Umieszczając za szybą kilka pięknych dodatków, takich jak wazony, świeczniki czy książki na stolik kawowy, możesz zamienić swoją szafkę Basic w swój osobisty punkt przyciągający wzrok w pokoju!
Dzięki sześciu schowkom Basic oferuje dużo miejsca do przechowywania. Każdy przedział ma swoje wymiary.
Wymiary przegród za górnymi drzwiami to od góry do dołu: H x S x D:
39,5 x 48 x 36 cm, 37 x 48 x 36 cm, 37,5 x 48 x 36 cm, 39 x 48 x 36 cm.
Wymiary przedziałów za dolnymi drzwiami to od góry do dołu H x S x D:
30 x 48 x 36,5 cm i 31,5 x 48 x 36,5 cm.
Wnętrze szafki ma piękny kolor mgły, a maksymalna masa każdej półki wynosi 15 kg.
Te meble z drewna sosnowego z kolekcji vtwonen pochodzą od dostawcy certyfikowanego przez FSC i są impregnowane lakierem na bazie wody. To impregnowane drewno sosnowe łatwo utrzymać w czystości lekko wilgotną ściereczką. Aby uniknąć kółek i plam w drewnie, zaleca się natychmiastowe osuszenie wilgotnych miejsc.
Ta podstawowa szafka waży 50 kg i jest dostarczana w trzech opakowaniach jako zestaw konstrukcyjny z jasnymi instrukcjami montażu. Na spodzie połóż filcowe podkładki, aby chronić twarde podłogi. I chcielibyśmy ostrzec przed ryzykiem nawrócenia się! W przypadku szafek wyższych niż 70 cm zalecamy szczególną uwagę na montaż ścienny. Montaż zabezpieczenia zapobiega upadkom i zapobiega przewróceniu się szafki.
| Liczba drzwi | 2 |
|---|---|
| Liczba szuflad | 0 |
| Liczba półek | 4 |
| System drzwi | Drzwi obrotowe |
| FSC | Tak |
| Uchwyty | Nie |
| System gablonowy | Zamknięta szafa |
| Kolor | mgła |
| Kolor bazowy | Biały |
| Maksymalna ładowność | 15 kg |
| Wymagany montaż | Tak |
| Miękkie zamknięcie | Nie |
| Wymiary | 230x53x40 cm |
|---|---|
| Wysokość | 230 cm |
| Szerokość | 53 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Waga | 50 kg |
| Volumy | 0,1600 m3 |
| Materiał | Sosna |
|---|---|
| Materiał nóg |
Sosna |
| Liczba drzwi | 4 |
|---|---|
| Liczba szuflad | 0 |
| Liczba półek | 4 |
| System drzwi | Drzwi obrotowe |
| FSC | Tak |
| Uchwyty | Nie |
| System gablonowy | Deels open, deels dichte kast |
| Kolor | mgła |
| Kolor bazowy | Biały |
| Maksymalna ładowność | 15 kg |
| Wymagany montaż | Tak |
| Miękkie zamknięcie | Nie |
| Wymiary | 230x101x40 cm |
|---|---|
| Wysokość | 230 cm |
| Szerokość | 101 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Waga | 76 kg |
| Volumy | 0,2390 m3 |
Dane techniczne
| Wymiary | 202x111x55cm |





