Regał Bold bookcase pine snow white Woood
Opis
Regał Bold bookcase pine snow white Woood
Ten regał Bold jest współczesny, podstawowy i trochę wymagający. Bold to nasz własny projekt i pochodzi z kolekcji marki WOOOD. Garderoba wykonana jest z sosny, wykończona w śnieżnobiałym kolorze. Szafka ma dwie szuflady i cztery otwarte przegródki. Zapewnia to wystarczającą ilość miejsca do przechowywania. Dzięki nowoczesnemu, wytrzymałemu wyglądowi ta szafka pasuje do wielu wnętrz!
Materiał:
Meble sosnowe z naszych kolekcji posiadają certyfikat FSC i są traktowane na różne sposoby. Na przykład sosna szlifowana jest gładka i starannie wykończona, a szczotkowana sosna znana ze swojego zwietrzałego wyglądu. Dla bardziej wytrzymałego wyglądu drewno sosnowe jest piłowane taśmowo.
Wymiary:
- Wysokość: 215 cm
- Szerokość: 54 cm
- Głębokość: 43 cm
- Waga: 32 kg
Konserwacja:
Produkty sosnowe z naszych kolekcji są traktowane przyjaznym dla środowiska lakierem na bazie wody, co znacznie wydłuża żywotność produktu. Impregnowane drewno sosnowe łatwo utrzymać w czystości lekko wilgotną ściereczką. Aby uniknąć pierścieni i plam w drewnie, zaleca się natychmiastowe osuszenie wilgotnych miejsc.
| Liczba szuflad | 2 |
|---|---|
| Liczba półek | 3 |
| System drzwi | Drzwi przesuwne |
| FSC | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Włącznie z tylnym panelem | Tak |
| Włącznie z półkami | Tak |
| Punkt przepuszczania kabla | Nie |
| System gablonowy | Deels open, deels dichte kast |
| Kolor | Królewna Śnieżka |
| Maksymalna ładowność | 10 kg |
| Wymagany montaż | Tak |
| Wysokość półek regulowana | Nie |
| Pręt | Nie |
| Miękkie zamknięcie | Tak |
| Wymiary | 215x54x43 cm |
|---|---|
| Wysokość | 215 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Waga | 32 kg |
| Volumy | 0,0850 m3 |
| Materiał | Sosna |
|---|---|
| Materiał ramy | Sosna |
| Materiał nóg | Sosna |
Dane techniczne
| Wymiary | 202x111x55cm |





