Regał Teun cabinet metal black Woood
Opis
Regał Teun cabinet metal black Woood
Dzięki czarno malowanej metalowej półce Teun, wymiary (hxwxd): 188x85x35 cm, masz modną i nowoczesną półkę ścienną zarówno do salonu, jak i do sypialni/gabinetu. Regał Teun, marki WOOOD, wykonany jest z metalowej ramy rurowej o wymiarach 20x20 mm, pomalowanej na czarno, połączonej z siedmioma półkami pomalowanymi na czarno. Możesz przymocować regał Teun do ściany lub ustawić go jako przegrodę pokoju.
Proszę zauważyć: jako przegroda pokoju, jedna wąska strona zawsze musi być przymocowana do ściany, aby można było bezpiecznie przymocować ten stojak do ściany. Nie zaleca się samodzielnego montażu, ponieważ bagażnik może się wtedy przewrócić.
Metal tej szafki z kolekcji marki WOOOD ma powłokę proszkową. Powłoka proszkowa nadaje luksusowy wygląd i chroni metal na całe życie. Powłoka proszkowa to farba przyklejona do metalu w wysokiej temperaturze. Powłoka proszkowa zapewnia pełne pokrycie koloru i ma matowe lub (lekko) błyszczące wykończenie. Metal szafki został już dokładnie poddany i nie wymaga ponownego traktowania. Jeśli metal jest uszkodzony, skonsultuj się ze specjalistycznym sklepem z farbami. Metal impregnowany łatwo utrzymać w czystości za pomocą lekko wilgotnej ściereczki i łagodnego detergentu, a suszenie powierzchni po zabiegu zapewnia efekt bez śladów.
Wymiary szafki są następujące:
- Wysokość: 188 cm
- Szerokość: 85 cm
- Głębokość: 35 cm
- Grubość ramy: 2 cm
- Wysokość przegródki: 28 / 60 cm
- Szerokość komory: 53 / 85 cm
Maksymalna pojemność na półkę wynosi 30 kg, a waga szafki 22 kg.
| Seria | Teun |
|---|---|
| Liczba drzwi | 0 |
| Liczba szuflad | 0 |
| Liczba półek | 6 |
| FSC | Nie |
| Uchwyty | Nie |
| Kolor | black |
| Kolor bazowy | Grijs |
| Maksymalna ładowność | 30 kg |
| Wymagany montaż | Tak |
| Obecny system wieszania | Nie |
| Wysokość półek regulowana | Nie |
| Wymiary | 188x85x35 cm |
|---|---|
| Wysokość | 188 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Waga | 22 kg |
| Volumy | 0,0920 m3 |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Materiał ramy | Metal |
Dane techniczne
| Wymiary | 202x111x55cm |





