Stolik Nils bedside table/side table, natural wood WOOOD
Opis
Stolik Nils bedside table/side table, natural wood WOOOD
Stolik nocny Nils łączy skandynawski minimalizm z ciepłym, naturalnym wyglądem — prawdziwy dodatek do każdego wnętrza.
Cechy
- Stolik wielofunkcyjny: Używaj go jako stolika nocnego lub bocznego
- Zabawny design: Charakteryzuje się zarówno otwartym, jak i zamkniętym miejscem przechowywania
- Wykonane z MDF: od dostawcy certyfikowanego FSC Mix
- Kompaktowy rozmiar: Idealnie mieści się w każdym pokoju
Projekt i styl
Dzięki minimalistycznemu designowi i naturalnemu kolorowi drewna, ten stolik idealnie wpisuje się niemal w każdy styl wnętrza. Lakierowany MDF, pozyskany od dostawcy certyfikowanego przez FSC Mix, ma pięknie gładką powierzchnię, która emanuje spokojem i równowagą.
Wymiary
Mierzący 54 cm wysokości, 36 cm szerokości i 30 cm głębokości, stolik nocny Nils jest na tyle kompaktowy, by pomieścić mniejsze przestrzenie, a jednocześnie zapewnia dużo miejsc do przechowywania. Z ładowością 15 kg jest wystarczająco solidny, by pomieścić niezbędne rzeczy — i więcej.
Konserwacja
Dbaj o piękny wygląd Nilsa, regularnie wycierając go suchą szmatką. Używaj podkładek, aby chronić powierzchnię przed ostrymi przedmiotami lub uszkodzeniami termicznymi.
Zgromadzenie
Stolik nocny Nils jest dostarczany w jednym kompletnym pakiecie, zawierającym instrukcje montażu i materiały montażowe. Zwróć uwagę na dołączone urządzenie antyprzewracające się dla bezpieczeństwa.
| Liczba drzwi | 0 |
|---|---|
| Liczba szuflad | 1 |
| Liczba półek | 1 |
| Zakończenie | MDF |
| System drzwi | Brak drzwi |
| FSC | Tak |
| Uchwyty | Nie |
| Z wyłączeniem szuflad | Tak |
| Włącznie z półkami | Nie |
| Punkt przepuszczania kabla | Nie |
| System gablonowy | Deels open, deels dichte kast |
| Kolor | Naturalne |
| Maksymalna ładowność | 15 kg |
| Wymiary | 54x36x30 cm |
|---|---|
| Wysokość | 54 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Waga | 3,25 kg |
| Volumy | 0,0430 m3 |
| Materiał | MDF |
|---|





