Szafka Gravure Dąb 150 cm Woood
Opis
Szafka Gravure Dąb 150 cm Woood
Mebel TV Gravure, z kolekcji holenderskiej marki wnętrzarskiej WOOOD, dostępny jest w dwóch rozmiarach: 100 cm szerokości i 150 cm szerokości. Nowe meble TV Gravure wykonane są z drewna dębowego z przezroczystą bejcą. Wnętrze wykonane z płyty wiórowej w tonacji szarości. Nogi wykonane są z metalu z czarną powłoką. Szafka TV Gravure ma dwoje drzwi z cichym systemem push-to-open. Szafka RTV Gravure ma 56 cm wysokości, 150 cm szerokości i 44 cm głębokości. Każde z trzech drzwi ma 37 cm wysokości, 50 cm szerokości i 2 cm grubości. Wzór linii na frontach drzwi (bez uchwytów) nadaje modelowi Gravure atrakcyjny, rozpoznawalny wygląd.
Urządzenie posiada trzy wyjmowane półki, które również mają regulowaną wysokość. Półki tworzą sześć przegródek o wymiarach 18x50x42 cm (wysokość x szerokość x głębokość).
Metalowe nogi mają wysokość 15 cm i średnicę (ø) 2 cm.
Za każdymi drzwiami wyfrezowano okrąg na okablowanie (ø 50 cm) o wysokości 40 cm nad ziemią.
Dąb to naturalny materiał, lubimy podkreślać jego charakterystyczne usłojenie.
To sprawia, że każdy mebel jest wyjątkowy.
Dostawa:
Dostarczany jest jako zestaw w dwóch paczkach z czytelną instrukcją montażu.
W celu ochrony podłóg pod nogami należy umieścić filcowe podkładki.
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | drewno dębowe |
| Wymiary: | 56x150x44 |
| Waga (kg): | 37.00 |
| Wymiary opakowania: | 56x150x44 |
| EAN: | 8714713150410 |
| Długość (cm): | 44 cm |
| Szerokość (cm): | 150 cm |
| Wysokość (cm): | 56 cm |
| Masa: | 37.00 |





