Szafka Nova tall storage cabinet pine truffle brown Woood
Opis
Szafka Nova tall storage cabinet pine truffle brown Woood
Wysoka szafka Nova w kolorze truflowym brązu łączy ciepły, naturalny wygląd z praktyczną przestrzenią do przechowywania, której potrzebujesz.
Cechy
- Wysoka szafa z grafiką: subtelne oświadczenie projektowe, które nie przyciąga uwagi
- Smukły kształt (67x40 cm): Pasuje wszędzie, nawet w tym trudnym kącie sypialni
- Drewno sosnowe z certyfikatem FSC Mix: Zrównoważone i piękne, dokładnie takie, jakie chcesz
- 4 przestronne półki: Dużo miejsca na wszystkie rzeczy, od ubrań po akcesoria domowe
- Unikalny wzór usłojenia: Każdy element jest inny, tak jak wnętrze
Projekt i styl
Dzięki imponującej wysokości 215 cm przyciąga całą uwagę — ale w pozytywny sposób. Truflowy brąz wnosi ciepło i atmosferę. Sosnowe drewno jest ciepłe i autentyczne. A te drzwi z grafiką? Dodają ten dodatkowy detal projektowy, o który będą pytać znajomi.
Wymiary
Nova ma cztery półki na wszystko, czego potrzebujesz. Każda półka mieści do 15 kg, więc nie martw się o ugięcie. O szerokości 67 cm ta szafka pasuje wszędzie.
Zrównoważony rozwój
Certyfikat FSC Mix oznacza, że podejmujesz świadomą decyzję. To drewno sosnowe pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Charakterystyczne wzory słojów sprawiają, że każdy element jest wyjątkowy.
Konserwacja
Impregnowane drewno sosnowe łatwo utrzymać w czystości lekko wilgotną ściereczką. Aby uniknąć pierścieni i plam w drewnie, zaleca się natychmiastowe suszenie rozlanych odcięć.
Zgromadzenie
Nova jest dostępna w dwóch opakowaniach z jasnymi instrukcjami. Zwróć uwagę na montaż urządzenia antyprzewracającego, aby zapobiec wypadkom.
| Liczba drzwi | 2 |
|---|---|
| Liczba szuflad | 0 |
| Liczba półek | 4 |
| System drzwi | Drzwi obrotowe |
| FSC | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Włącznie z tylnym panelem | Tak |
| Włącznie z półkami | Tak |
| Punkt przepuszczania kabla | Nie |
| System gablonowy | Zamknięta szafa |
| Kolor | Truffle Brown |
| Maksymalna ładowność | 15 kg |
| Wymiary | 215x67x40 cm |
|---|---|
| Wysokość | 215 cm |
| Szerokość | 67 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Waga | 54 kg |
| Volumy | 0,1600 m3 |
| Wysokość nóg | 8 cm |
| Materiał | Sosna |
|---|
Dane techniczne
| Wymiary | 103 x 40 x 187 cm |
| Materiał | Drewno |





