Kinkiet Stick - clear glass & white 50cm Zangra
Opis
Kinkiet Stick clear glass & white Zangra
Główną atrakcją tej efektownej lampy jest żarówka typu „stick” o długości 30 lub 50 cm. Design tej lampy nie mógłby być bardziej minimalistyczny: prosta oprawa z żarówką. Żarówka w kształcie rurki zapewnia łagodny, ciepły blask, dlatego często stosowana jest jako lampa lustrzana.
Lampa ścienna lub sufitowa.
Szklana przezroczysta lampa z metalową oprawką w kolorze białym matowym s14d.
| Długość całkowita | 50 cm |
| Średnica | 3 cm |
| Zaprojektowane przez Zangra w | 2016 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | s14d |
| Typ żarówki | LED |
| Moc | 6 W |
| Lumen | 350 |
| Kelvin | 2200K |
| Napięcie | 220 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Znaki bezpieczeństwa | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |
| Ściemnialna | Nie |
| Żywotność | 25000h |
| Ilość obwodów | 100000 on/off |
| Odległość międzyosiowa | 5 cm |





