Lampa podłogowa regulowana Achille - czarna Zangra
Opis
Lampa podłogowa regulowana Achille - czarna Zangra
Ta stylowa i minimalistyczna lampa jest częścią kolekcji Achille stworzonej przez markę zangra. Ta regulowana lampa ułatwia ukierunkowanie światła i jest idealna, gdy chcesz czytać, pracować lub oświetlić piękny przedmiot. Główka tej nowoczesnej lampy może zarówno przechylać się, jak i obracać, dzięki czemu możesz skierować światło w dowolne miejsce. Kolekcja Achille została zaprojektowana i wyprodukowana w całości w Europie i jest zgodna z europejskimi przepisami. Seria obejmuje lampę stołową i lampę podłogową, obie dostępne w kolorze białym i czarnym. Przełącznik znajduje się w górnej części cylindra, w której znajduje się żarówka. Oba modele wymagają żarówki GU10.
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 170 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Pochodzenie | Europe |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | GU10 |
| Moc | Max 10W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50/60 Hz |
| Znaki bezpieczeństwa | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa podłogowa |





