Mosiężna lampa wisząca ze szklanym kloszem 001 Connor Zangra
Opis
Mosiężna lampa wisząca ze szklanym kloszem 001 Connor Zangra
Czysta konstrukcja łączy trwałość mosiądzu z wyrafinowaniem szkła. Jej klasyczny styl przejdzie próbę czasu i będzie idealnie pasował do Twojego wnętrza, nie psując jego wystroju.
Masz wybór między różnymi rodzajami kloszy, z których wszystkie są wytwarzane przez wykwalifikowanych producentów szkła w europejskiej fabryce rzemieślniczej. Mogą zatem występować w nich pęcherzyki powietrza i linie podziału spowodowane procesem produkcyjnym. To nie wady, ale gwarancja prawdziwego kunsztu.
| Materiał | Mosiądz / Szkło / Porcelana |
| Kolor | Biały / Mosiężny |
| Długość kabla | 300 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Wysokość całkowita | 308,5 cm |
| Średnica | Ø 11 cm |
| Pochodzenie | Europa |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2024 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Typ żarówki | max Ø 8 cm |
| Moc | max 6 W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Odległość międzyosiowa | 5 cm |
| Wymiary rozetki sufitowej lub ściennej | Ø 10 cm x 2,4 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | tak |
| Rozmiar | Ø 100 mm |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa wisząca |





