Mosiężna lampa wisząca ze szklanym kloszem 012 Zangra
Opis
Mosiężna lampa wisząca ze szklanym kloszem 012 Zangra
Czysta konstrukcja łączy trwałość mosiądzu z wyrafinowaniem szkła. Jej klasyczny styl przejdzie próbę czasu i będzie idealnie pasował do Twojego wnętrza, nie psując jego wystroju.
Masz wybór między różnymi rodzajami kloszy, z których wszystkie są wytwarzane przez wykwalifikowanych producentów szkła w europejskiej fabryce rzemieślniczej. Mogą zatem występować w nich pęcherzyki powietrza i linie podziału spowodowane procesem produkcyjnym. To nie wady, ale gwarancja prawdziwego kunsztu.
| Materiał | Mosiądz / Szkło |
| Kolor | Mosiężny / Czarny |
| Długość kabla | 300 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Wysokość całkowita | 308,5 cm |
| Średnica | Ø 11 cm |
| Pochodzenie | Europe |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2018 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Typ żarówki | max Ø 8 cm |
| Moc | max 6 W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Znaki bezpieczeństwa | IP20 |





