Mosiężna lampa wisząca ze szklanym kloszem 017 Zangra
Opis
Mosiężna lampa wisząca ze szklanym kloszem 017 Zangra
Czysta konstrukcja łączy trwałość mosiądzu z wyrafinowaniem szkła. Jej klasyczny styl przejdzie próbę czasu i będzie idealnie pasował do Twojego wnętrza, nie psując jego wystroju.
Masz wybór między różnymi rodzajami kloszy, z których wszystkie są wytwarzane przez wykwalifikowanych producentów szkła w europejskiej fabryce rzemieślniczej. Mogą zatem występować w nich pęcherzyki powietrza i linie podziału spowodowane procesem produkcyjnym. To nie wady, ale gwarancja prawdziwego kunsztu.
| Material | Brass / Glass |
| Colour | Brass / Black |
| Cable length | 300 cm |
| Height | 6 cm |
| Total height | 308,5 cm |
| Diameter | Ø 11 cm |
| Origin | Europe |
| Designed by zangra in | 2018 |
| Marking | CE |
| Lamp holder type | E27 |
| Lightbulb type | max Ø 8 cm |
| Wattage | max 6 W LED |
| Voltage | AC 230 V |
| Frequency | ~ 50 Hz |
| Protection marking | IP20 |
| Safety class | Class 1 |
| Interaxial distance | 5 cm |
| Dimensions wall or ceiling rose | Ø 10 cm x 2,4 cm |
| Fixation screws included | no |
| Size | screw: Ø 100 mm |





